[ VI / X / MMIII ]

Tak obrázky od naší dvorní fotografky Káči jsou konečně ke shlídnutí - abych v tom neudělal bordel, nedal jsem je do standardní sekce, ale přímo sem, čímž jsem v tom možná udělal trochu bordel... S reportama se pořád nějak nechce roztrhnout pytel, tak jsem si řek, že z cizího krev neteče (samozřejmě webu, ne pytle) a zkopčil Vořechovu zprávu ze stránek Emems, abyste nemuseli složitě navštěvovat ten jejich krásnej net.

Seňor Derecho


[ XIV / IX / MMIII ]

Už už jsem si sumíroval, jak si pokud možno bezbolestně nasypu popel na hlavu ohledně těch fotek, který tak dlouho slibuju. Ale první dorazivší reporty (od AranaTöhötöma) mi umožňujou od mojí liknavosti hladce odvést pozornost. Mimikry pak už jako třešinka přivede k dokonalosti odkaz na fotky Emems (tentokrát se nebudete muset proklikávat, zamířil jsem přímo na komoru). Tak šup, šup, dokud je to teplý...

Timothy Garton


[ III / IX / MMIII ]

Další obrázky ze SRSS, tentokrát z "dílny" Dětí deště, jsou připravený k prohlídnutí. To jsem teda zvědavej, jestli po takový náloži bude ještě vůbec někdo mít zájem se kouknout na ty naše...

Úhlavní Skenovač, t.č. bez materiálu


[ II / IX / MMIII ]

Recenze a reporty ze Silver Rocket Summer Slaughter už jsou těsně před dokončením... Plejtvali jsme teď energií na diskusním fóru Freemusicu, ale náš kurs se neodchýlil ani o píď, takže brzo tu najdete fotky a texty, týkající se toho velkýho letního mejdanu. Ještě jednou bysme vás rádi vyzvali - jestli budete mít chuť se o svý zážitky podělit, udělejte to - tenhle web je vám k dispozici a ten fest byl nás všech! Tady si zatím můžete přečíst, jak celou akci viděli Gnu.

ÚV SRR


[ XXVIII / VIII / MMIII ]

Na origoš SR fotky si budete muset počkat, až se Aran vrátí z dovolený, možná, že si je dokonce vzal s sebou a prohlíží si je znova a znova před spaním. S reportama se pytel nějak nechce roztrhnout, tak vás zatím - a to je moje specialita - odkážu na web Emems (vzhledem k tomu, jak to maj udělaný, neuvádím přímej link a musíte si tam doklikat sami, abyste nebyli ochuzený o vůkol jsoucí kvalitu i kvantitu; je to jemná alchymie, jako s tou maltou...), kde už mají po výkopu.

Jak Sviň


[ XVIII / VIII / MMIII ]

První reakce od členů přípravnýho výboru sice dorazily, ovšem na publikování se mi zdaj přece jenom moc interní. Ale odkaz na první fotky už pro vás máme.

Uvaděč


[ XIII / VIII / MMIII ]

Cesta z nádraží do Mlýna:
po opuštění vlaku dbáte své osobní bezpečnosti při pohybu v kolejišti, obejdete staniční budovu a dáte se po silnici doprava. Na konci ulice zahnete přes koleje doprava a hned zase doleva po polní cestě podél jabloní. Železniční trať máte po levici. Minete pouze jedinou zahrádku a zhruba po půl hodině lehké chůze cesta končí a vyúsťuje na okrskovou silnici, po ní se dáte doleva dolů a přejdete opět trať. Od tohoto přejezdu to k Mlýnu máte co by kamenem dohodil. Nenechte se zmást šipkami, které vedou přes vesnici a platí pro auta. Šťastnou cestu a suché křusky přejí

Mlynáři


[ VI / VIII / MMIII ]

"Mosty znám už dlouhý čas..." je slogan s dvojitou silou Lenky F. a Karla Z. (zase ty moje neodbytný reminiscence osmdesátejch) a abysme ho mohli hrdě hlásat i my, musíme uvést do pořádku hlášení z 23.7. U Mělníka jsou totiž mosty dva a ten, co je uzavřenej, je na Štěpáně, což je před Mělníkem ve směru od Prahy, takže ten, kdo jede od západu, si může s Ďurindou zanotovat "skúsime to cez Mělník".

Přípravnej výbor SR SS


[ IV / VIII / MMIII ]

Eva, důležitá osoba na straně Mlejna, se kterou konzultujeme přípravný práce, ví, že nejen hudbou živ je člověk, takže vás hlady nenechá. Ale disciplína musí bejt, to věděl už Švejk, takže si zapište za uši, že toho, kdo bude dělat bordel, budeme nenávidět, a to my umíme sakra dobře.

"Co se týče baru na Mlejně, rádi bychom si to pošéfovali sami, jednak proto, že nás to baví a pak nemáme rádi, když si lidi přivezou jídlo a pití v plastech a zbyde po nich spousta odpadu. My se právě snažíme, aby toho odpadu bylo co nejméně a taky si myslím, že je lepší domácí kuchyně, než nějaké bagety. Takže to chystáme asi takhle: nakládaný hermelín, obložené housky, smaženky, špekáče, preclíky, chipsy, tatranky, točená kofola, šest sudů piva, výborné vinko, sody, toníci a paňáci obvyklých druhů. Snad jsem nic nevynechala. Pípa už je zajištěná i s chlaďákem."

O možnosti přespání přímo ve Mlejně už jsme psali, drobný zpřesnění spočívá v tom, že si klidně můžete vzít i stan.

Přípravnej výbor SR SS


[ I / VIII / MMIII ]

Doufám, že to nezakřiknu, když napíšu, že všechno běží jako po másle. Pro ty z vás, kdo řešíte způsob dopravy, máme tip na vlakový spojení (milovníkům Slávka Dolejšího a Charlese Bronsona se toleruje jízda až do Bakova nad Jizerou!), pro ty z vás, kdo máte problémy se zobrazením mapy, máme okopírovanou stránku z autoatlasu (obrázek má ovšem přes 100 kB), a konečně pro ty z vás, kdo váháte s účastí, máme důvěrnou informaci, že dostavit se hodlá několik V.V.V.I.P. ze "sesterskýho" Tábora, uvítáme zástupce celostátního periodika a možná přijedou i kouzelníci z Přezletic. Jak že to zpívali Turbo hoši neblahé paměti? To bude pánové jízda! My už jenom v rámci genderový korektnosti dodáváme: pánové a dámy. Nebo dámy a pánové?

Přípravnej výbor SR SS


[ XXIII / VII / MMIII ]

Nejaktuálnější informace: most ve směru z Mělníka je uzavřenej, takže je potřeba jet od Kostelce nad Labem.

Přípravnej výbor SR SS


[ XXX / VI / MMIII ]

Hola hola soudruzi a soudružky, holky a kluci,
schyluje se k něčemu, co zásadně změní nudný směrování tohohle léta. SILVER ROCKET SUMMER SLAUGHTER. Stříbrná raketa zaútočí v plný síle a přichystá neuvěřitelnej výsadek... Čas: sobota 16. srpna 2003. Místo: Starý mlýn u Byšic. Obsazení: Nuit, Monophonic, Ememvoodoopöká, Wollongong, Lyssa, Gnu, Esgmeq, Děti deště. Vstupný: velmi, velmi nízký. Nocleh: možnost přespání přímo ve mlejně, samozřejmě karimámy a spacáky s sebou. Začátek: kolem 16:00.

Bude to velikej rokenrolovej mejdan. Plánujeme, že atmosférou se trefíme někam mezi Formanovy "Hair" a "Ecce Homo Homolka" (protože rodina je základ státu a SRR rodina je základ světa) a "Instrument" od Fugazi.

Místo konání prvního ročníku SILVER ROCKET SUMMER SLAUGHTER je nádhera sama. Představte si mnohem větší Ladronku, přenesenou prostorem a časem doprostřed polí, kde je nejbližší stavení sice na dohled, ale pořádně zaostřenej. "Starý mlýn" je opravdu mlejn na opravdový samotě, kde se dá hrát jednak venku, pak ve stodole, ale i ve mlejně samotným, takže déšť nás nemůže nijak zastavit. Atmosféra toho místa je jedinečná... Viděli a zažili jsme tam na jaře koncert Wollongong a Lyssy a můžeme říct, že to bylo asi nejblíž rokenrolu, jak ho milujeme a chceme hrát. Pokud se tam sejdou samý příjemný lidi – a my tak nějak automaticky předpokládáme, že "zákazníci" Silver Rocket jsou příjemný lidi – mohl by to bejt velikej zážitek...

"Starý mlýn" je u vesničky Byšice, což je nedaleko Mělníka - připravili jsme pro vás podrobnou mapu i se zakresleným mlejnem. Pokud byste měli jakejkoliv dotaz, pište. Mějte se hezky!

Přípravnej výbor SR SS